ONLINE ПОСЛУГИ

ONLINE послуга «Призначення допомоги при народженні дитини»

Міністерство соціальної політики 10 березня 2017 року здійснило запуск електронної послуги «Призначення допомоги при народженні дитини», що дозволяє громадянам подавати документи на призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі, в тому числі і з використанням електронно-цифрового підпису.

Електронна послуга доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики за адресою:

e-services.msp.gov.ua  

 

ONLINE послуга «Оформлення субсидії»

Мінстерством соціальної політики запущено сервіс оформлення субсидій Електронна адреса, для попередньої подачі документів:

https://subsidii.mlsp.gov.ua

Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді досить підтвердити адресу своєї електронної пошти.

Підготовка документів до подачі в паперовому вигляді дає заявнику можливість коректно заповнити, зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення.

Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А в разі, якщо громадянин допустить помилки, система проінформує його про необхідність їх виправити.

ONLINE ПОСЛУГА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

В рамках послуги «Муніципальна няня» для одного з батьків, усиновлювачів чи опікунів оформляються щомісячні адресні компенсаційні виплати за надані послуги по догляду за дитиною до трьох років з боку юридичних осіб або підприємців («Муніципальної няні»), яким законодавчо дозволено здійснювати таку діяльність. Такі компенсаційні виплати прирівнюються до розміру офіційно діючого прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років і надаються за кожну дитину, щодо якою на основі оформленого відповідним чином договору здійснюється догляд.

Заява про виплату компенсації може бути подана в електронній формі через веб-сайт послуги «муніципальна няня».

https://e-nanny.ioc.gov.ua