ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Інформація на сторінці «Питання та відповіді» носить рекомендаційний характер! Всі випадки індивідуальні і потребують детальної консультації у спеціалістів управління. За консультаціями громадяни м.Запоріжжя можуть звернутися до районних управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району, звертає увагу на те, що листи, надіслані на електронну адресу Управління в електронній формі, не є офіційними зверненнями та не підпадають під дію норм Закону України “Про звернення громадян”, зокрема щодо реєстрації та надання відповіді у місячний термін. Інформація, надіслана в електронному вигляді, може бути прийнята до відома. Звернення має бути подане з дотриманням вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян».

Звернутися з письмовим зверненням до Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району відповідно до Закону України “Про звернення громадян” можливо через приймальню громадян Управління (м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд. 14), або надіслати звернення засобами поштового зв’язку за адресою: вул. Лермонтова, буд. 14, м. Запоріжжя, 69035.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ: 44 комментария

 1. Лариса

  Добрый день. У меня вопрос по субсидии ЖКХ. Моя мама сейчас прописана в квартире одна. До сих пор получала законную субсидию. Но ей 87 лет и она требует поддержки и ухода. Я, дочь, планирую оформить вид на жительство в Украине чтобы можно было приезжать, когда понадобится и ухаживать за ней. Постоянно проживать не планирую, являюсь гражданкой другой страны. Но мне надо будет прописаться в этой квартире для получения ВНЖ. Повлияет ли это на получение субсидии моей мамой? Будут ли ей платить или нет? Спасибо.

  1. Moderator

   Доброго дня! Після реєстрації місця проживання, Вашій матері необхідно буде з наступного місяця надати до управління нову заяву та декларацію про призначення житлової субсидії. При цьому, в декларацію мають бути внесені у повному обсязі відомості про Вас та членів Вашої сім’ї, у разі якщо Ви перебуваєте у шлюбі та маєте неповнолітніх дітей.
   При призначенні житлової субсидії будуть враховуватися доходи всіх осіб, зазначених в декларації.

 2. Анна

  Добрий день.
  Підскажіть Як отримати доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю? Не можу зареєструватись. Пише — «Вас не ідентифіковано в ЦБі»
  Скажіть, будь ласка, де знайти ту Централізовану базу осіб з інвалідністю? Як увійти в особистий кабінет? Чи створити його?

 3. Анна

  Як отримати доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю? Не можу зареєструватись. Пише — «Вас не ідентифіковано в ЦБі»
  Скажіть, будь ласка, де знайти ту Централізовану базу осіб з інвалідністю? Як увійти в особистий кабінет? Чи створити його?

  1. Moderator

   Доброго дня! для отримання роз’яснень та з’ясування питань зверніться, будь ласка, за телефонами 236 33 89 або 050 200 46 70 (попросіть відділ з обслуговування осіб з інвалідністю).

 4. Людмила

  Доброго дня чи в нас сім’я Я чоловік, дитина 10 і 2 рочки в чоловіка мінімальна заробітна плата за 6 місяців 31 тисяча і мої 860 кожного місяця, чи вийде на м допомого?

  1. Moderator

   Доброго дня! отримати детальну консультацію, з’ясувати всі нюанси зручніше за телефоном. Будь ласка зателефонуйте 236 33 85 або на мобільний 050 200 46 70, 050 200 46 67, або на ВАЙБЕР. Будьте здорові!

 5. Василь

  Доброго дня! Я є ветераном праці. Законом передбачено моє право на отримання санаторно-курортного лікування. Скажіть будь ласка, чи є зараз можливість скористатися таким правом? Які документи необхідно зібрати та куди звернутись для отримання лікування? Дякую!

  1. Moderator

   Доброго дня! Так, Ви маєте право на отримання сан-кур лікування. Подаються документи: заява, меддовідка за ф.070/о, копія посвідчення «Ветеран праці», копія паспорту, копію облікової картки платника податків, їх оригінали для підтвердження. Для більш детальної консультації та уточнення дати і часу прийому зателефонуте, будь ласка, за телефоном 236 33 89. Будьте здорові!

  1. Moderator

   Доброго дня! Заява на припинення соціальних виплат надається в довільній формі на ім’я начальника УСЗН ЗМР по Вознесенівському району Трофимовій Ю.О.Заповнену заяву Ви можете надіслати поштою на адресу: 69035, м.Запоріжжя, вул.Лермонтова, 14, або скористатися скринькою, яка розташована на вході до управління.

 6. Наталья

  Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, какие документы нужно предоставить для получения пособия (продление) ОМ на второе полугодие 2020 года?

  1. Moderator

   Доброго дня! необхідні документи: Довідки про реєстрацію місця проживання всіх членів родини, довідка(и) з анавчально закладу, довідка про доходи за попередні 6 місяців (ф.192), довідка з центру зайнятості про перебування (не перебування) на обліку(для не працюючих осіб), копія трудової книжки (1 стор. і останні 2 записи про роботу), для внутрішньо переміщених осіб копія довідки ВПО, заповнені бланки заяви та декларації про доходи (бланки та зразки їх заповнення на сайті в розділі «Громадянам» / Бланки та зразки заповнення / Державні допомоги). Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами 236 33 86, 236 33 87, 236 33 88. Будьте здорові!

  1. Moderator

   Доброго ранку! Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям на період карантину та на один місяць після дати його відміни подовжується автоматично.
   Якщо Ви вже отримуєте допомогу, наразі звертатися не потрібно.
   Для перерахунку розміру виплаченої допомоги Вам необхідно буде звернутись до управління протягом одного місяця після відміни карантину.

   Якщо Ви хочете оформити допомогу вперше – заяву, декларацію та необхідні документи Ви можете надіслати поштою або скористатися скринькою управління.
   Бланк заяви, декларації та зразки їх заповнення можна знайти на сайті у розділі «Громадянам/Бланки та зразки заповнення/Державні допомоги»

 7. Надія

  Доброго дня! Коли можна прийти для подачі документів на призначення і виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами? Приходила 2го червня, мені відповіли, що прийому немає через карантин. Є конкретна дата, коли я зможу потрапити на прийом до спеціалістів?

  1. Moderator

   Доброго дня! Документи для оформлення допомоги у звя’зку з вагітністю та пологами, подаються особисто. Інше чинним законодавством не передбачено. Враховуючи, що на всій території України карантин установлено до 22.06.2020, звернутись до управління за призначенням допомоги Ви можете після закінчення дії карантину.

 8. Надія

  Доброго дня! Коли можна подати документи для оформлення виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами? Приходила вже два рази, мені відповідають, що у зв’язку з карантином прийому немає. Вже всі організації працюють, а у вас немає прийому. То хотілося б знати, є якась дата, коли прийом буде?

  1. Moderator

   Документи для оформлення допомоги у звя’зку з вагітністю та пологами, подаються особисто. Інше чинним законодавством не передбачено. Враховуючи, що на всій території України карантин установлено до 22.06.2020, звернутись до управління за призначенням допомоги Ви можете після закінчення дії карантину.

 9. Максим

  Куда обращаться,чтоб подать документы для участника боевых действий для начисления льгот по коммунальным платежам?

  1. Андрей

   Подскажите можно ли подать заявление на помощь при рождении ребенка по электронной почте?

  2. Moderator

   Подання заяви для призначення допомоги при народженні дитини електронною поштою не передбачено чинним законодавством.
   Для оформлення допомоги Ви можете скористатися послугами «Е-сервісів» на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

  3. Moderator

   Доброго дня! Виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни автоматично. Для перерахунку розміру виплаченої допомоги Вам необхідно звернутись до управління протягом одного місяця після відміни карантину.

 10. Николай

  Здравствуйте.Мене необходимо разьяснение относительно начисления денег на погашение льгот УБД по коммунальным платежам.Конкретно,если руководство моего жилищного кооператива отказывается заключать договор с банком оплачивающим мои льготы в части «содержание дома»,возможно ли что Фонд Социальной Защиты деньги на эту категорию все таки выделяет,но они накапливаются на моем счете,так как банк не имеет возможности(в связи с отсутствием договора с кооперативом)совершить проплату ?

  1. Moderator

   За детальним роз’ясненням можете звернутися за телефонами: (061) 236 33 91, (061) 236 33 92

 11. Анна

  Здравствуйте.
  Есть ли какая то помощь населению в связи с карантином? Мы многодетная семья, никаких пособий не получаем, сейчас сидим дома » за свой счет» и средства существования на исходе.

  1. Moderator

   Якщо Ви зареєстровані або проживаєте у Вознесенівському районі, для отримання більш детальної інформації щодо оформлення допомоги багатодітним, малозабезпеченій сім’ї, пільг та субсидії зателефонуйте за номерами телефонів: 236 33 85 – призначення держ.допомоги, субсидії, 236 33 91 (92) – надання пільг багатодітним, 236 33 77 – міська матеріальна допомога. На даний час управління не надає допомог, пов’язаних з заходами проти коронавірусу та карантином. Будьте здорові!!!

  1. Moderator

   Доброго дня!

   Для призначення допомоги вперше необхідно надати:
   — копії паспортів усіх членів сім’ї;
   — копії РНОКПП усіх членів сім’ї;
   — копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб усіх членів сім’ї;
   — довідки з місця роботи, у разі якщо особи працюють;
   — довідки з місця навчання дітей;
   — заява з реквізитами поточного рахунку для соціальних виплат.

   Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк подається заява, в якій повідомляється про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являються довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб усіх членів сім’ї.
   Для отримання більш детальної інформації зверніться за тел. 236 33 86, 236 33 85

 12. Екатерина

  Добрый день. Как получить расчет льготы для оплаты жилищно-коммунальных услуг за октябрь-декабрь 2019 г и январь 2020 г. ?

 13. Елена

  Здравствуйте! Если зарегистрировать на вашем сайте персональный кабинет, к чему в нем будет доступ? Что такое персональный кабинет на сайте соцзащиты?

  1. Moderator

   Доброго дня! На сьогодні Ви можете вільно користуватися сайтом нашого управління. Реєстрація не обовязкова. Окрім сайту Ви можете звернутися до нас на сторінці у Фейсбуці, подати електронне звернення, отримати необхідну інформацію за допомогою інформаційних ліній 226-20-22 та 093 170 77 70, Гаряча лінія 236 33 85.

 14. Елена

  Здравствуйте, мне нужно подать документы на дородовые выплаты, у меня есть все справки кроме справки с места учёбы, так как я поменяла фамилию(в связи с замужеством) но в институте числюсь по старой фамилии. Я боюсь что не успею вовремя подать документы, могу ли я предоставить эту справку о месте учёбы со своей старой фамилией???

  1. Moderator

   Доброго дня! Ви можете надати довідку з місця навчання на дошлюбне прізвище за умови пред’явлення свідоцтва про шлюб.

 15. Сергей Денисенко

  Если год выпуска автомобиля 2014, надо его указывать в декларации о доходах при заполнении ее в феврале 2019го года ?

  1. Moderator

   Уточнення до телефонної консультації.
   Вам необхідно звернутися з новою заявою та декларацією у листопаді 2018 року. Субсидія буде призначена з листопада 2018 року та враховано доходи за 2 та 3 квартали 2018 року. Якщо Ваш чоловік звільнився у 3 кварталі і відразу став на облік в ЦЗ, то надайте, за можливості, довідку з ЦЗ, але це не обов’язково.

 16. Анна

  Вибачте, але гаряча лінія не відповідає. В мене питання таке:
  з 02.10.18 мій чоловік став безробітним і став на облік в центрі зайнятості плюс я прописалася до нього. Ми заповнюємо декларацію, щоб подати свої зміни. Я заповнюю розділ III так, як ви вимагали попереднього разу- і в мене получається з 01/04/18 до 30/09/18 я і мій чоловік одержував зарплатню за основним місцем роботи. А де ж вказати, що він базробітний зараз і не має чим сплачувати комуналку? Ви нарахуєте на основі старих даних? Які документи потрібно подати про наші зміни.

  1. Moderator

   Було проведено масовий перерахунок субсидії на неопалювальний період у зв`язку зі зміною тарифів на вивезення сміття. В смс-повідомленні зазначено новий розмір субсидії після перерахунку.

  2. Moderator

   Було проведено масовий перерахунок субсидії на неопалювальний період у зв`язку зі зміною тарифів на вивезення сміття. В смс-повідомленні зазначено новий розмір субсидії після перерахунку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *