УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ВОЗНЕСЕНІВСЬКОМУ РАЙОНУ

69035,м.Запорiжжя,вул. Лермонтова, буд. 14
Поштова адреса:
69035 м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 14

Графік роботи
УСЗН ЗМР по Вознесенівському району:

Пн - Чт з 08-00 до 17-00
Пт з 08-00 до 15-45

Електронна пошта для листування:
upszn2304@ukr.net

Електронна пошта для звернень громадян:
vozneszvern@i.ua

Телефон/факс:
+38 (061) 236-33-99

Телефон гарячої лінії:
236-33-85

Дистанційне заповнення заяв:
050 200 46 70
050 200 46 67

Інформаційна телефонна лінія з автовідповідачем:
093 170 77 70

Ми у соціальних
мережах

Ми у соціальних мережах

Верховна Рада України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України

Міністерство соціальної політики

Міністерство соціальної політики України

Запорізька міська рада

Запорізька міська рада

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Інформація на сторінці «Питання та відповіді» носить рекомендаційний характер! Всі випадки індивідуальні і потребують детальної консультації у спеціалістів управління. За консультаціями громадяни м.Запоріжжя можуть звернутися до районних управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району, звертає увагу на те, що листи, надіслані на електронну адресу Управління в електронній формі, не є офіційними зверненнями та не підпадають під дію норм Закону України “Про звернення громадян”, зокрема щодо реєстрації та надання відповіді у місячний термін. Інформація, надіслана в електронному вигляді, може бути прийнята до відома. Звернення має бути подане з дотриманням вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян».

Звернутися з письмовим зверненням до Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району відповідно до Закону України “Про звернення громадян” можливо через приймальню громадян Управління (м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд. 14), або надіслати звернення засобами поштового зв’язку за адресою: вул. Лермонтова, буд. 14, м. Запоріжжя, 69035.

Комментарии:

3 июля, 2021, Анна пишет:

Добрий день.
Підскажіть Як отримати доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю? Не можу зареєструватись. Пише — «Вас не ідентифіковано в ЦБі»
Скажіть, будь ласка, де знайти ту Централізовану базу осіб з інвалідністю? Як увійти в особистий кабінет? Чи створити його?

1 июля, 2021, Анна пишет:

Як отримати доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю? Не можу зареєструватись. Пише — «Вас не ідентифіковано в ЦБі»
Скажіть, будь ласка, де знайти ту Централізовану базу осіб з інвалідністю? Як увійти в особистий кабінет? Чи створити його?

14 апреля, 2021, Людмила пишет:

Доброго дня чи в нас сім’я Я чоловік, дитина 10 і 2 рочки в чоловіка мінімальна заробітна плата за 6 місяців 31 тисяча і мої 860 кожного місяця, чи вийде на м допомого?

5 февраля, 2021, Василь пишет:

Доброго дня! Я є ветераном праці. Законом передбачено моє право на отримання санаторно-курортного лікування. Скажіть будь ласка, чи є зараз можливість скористатися таким правом? Які документи необхідно зібрати та куди звернутись для отримання лікування? Дякую!

24 сентября, 2020, Татьяна пишет:

Подскажите пожалуйста форму заявления на прекращение социальных выплат. Спасибо.

2 июля, 2020, Наталья пишет:

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, какие документы нужно предоставить для получения пособия (продление) ОМ на второе полугодие 2020 года?

5 июня, 2020, Галина пишет:

як подовжити ДСД малозабезпеченим

4 июня, 2020, Надія пишет:

Доброго дня! Коли можна прийти для подачі документів на призначення і виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами? Приходила 2го червня, мені відповіли, що прийому немає через карантин. Є конкретна дата, коли я зможу потрапити на прийом до спеціалістів?

4 июня, 2020, Надія пишет:

Доброго дня! Коли можна подати документи для оформлення виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами? Приходила вже два рази, мені відповідають, що у зв’язку з карантином прийому немає. Вже всі організації працюють, а у вас немає прийому. То хотілося б знати, є якась дата, коли прийом буде?

8 мая, 2020, Максим пишет:

Куда обращаться,чтоб подать документы для участника боевых действий для начисления льгот по коммунальным платежам?

19 апреля, 2020, Николай пишет:

Здравствуйте.Мене необходимо разьяснение относительно начисления денег на погашение льгот УБД по коммунальным платежам.Конкретно,если руководство моего жилищного кооператива отказывается заключать договор с банком оплачивающим мои льготы в части «содержание дома»,возможно ли что Фонд Социальной Защиты деньги на эту категорию все таки выделяет,но они накапливаются на моем счете,так как банк не имеет возможности(в связи с отсутствием договора с кооперативом)совершить проплату ?

12 апреля, 2020, Анна пишет:

Здравствуйте.
Есть ли какая то помощь населению в связи с карантином? Мы многодетная семья, никаких пособий не получаем, сейчас сидим дома » за свой счет» и средства существования на исходе.

26 марта, 2020, Татьяна пишет:

Что необходимо для оформления пособия для переселенца? Спасибо

7 февраля, 2020, Екатерина пишет:

Добрый день. Как получить расчет льготы для оплаты жилищно-коммунальных услуг за октябрь-декабрь 2019 г и январь 2020 г. ?

26 ноября, 2019, Елена пишет:

Здравствуйте! Если зарегистрировать на вашем сайте персональный кабинет, к чему в нем будет доступ? Что такое персональный кабинет на сайте соцзащиты?

1 ноября, 2019, Елена пишет:

Здравствуйте, мне нужно подать документы на дородовые выплаты, у меня есть все справки кроме справки с места учёбы, так как я поменяла фамилию(в связи с замужеством) но в институте числюсь по старой фамилии. Я боюсь что не успею вовремя подать документы, могу ли я предоставить эту справку о месте учёбы со своей старой фамилией???

23 января, 2019, Сергей Денисенко пишет:

Если год выпуска автомобиля 2014, надо его указывать в декларации о доходах при заполнении ее в феврале 2019го года ?

22 октября, 2018, Анна пишет:

моє попереднє питання знімаю. По іншим телефонам служби мені вже відповіли. Дякую

22 октября, 2018, Анна пишет:

Вибачте, але гаряча лінія не відповідає. В мене питання таке:
з 02.10.18 мій чоловік став безробітним і став на облік в центрі зайнятості плюс я прописалася до нього. Ми заповнюємо декларацію, щоб подати свої зміни. Я заповнюю розділ III так, як ви вимагали попереднього разу- і в мене получається з 01/04/18 до 30/09/18 я і мій чоловік одержував зарплатню за основним місцем роботи. А де ж вказати, що він базробітний зараз і не має чим сплачувати комуналку? Ви нарахуєте на основі старих даних? Які документи потрібно подати про наші зміни.

5 октября, 2018, юрий пишет:

Почему пришла смск субсидия 0 музычева Нина Ивановна патриотическая 58 а кв10

Только для вас ресурс предлагаем со скидкой.

Оставьте комментарий: