ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Інформація на сторінці «Питання та відповіді» носить рекомендаційний характер! Всі випадки індивідуальні і потребують детальної консультації у спеціалістів управління. За консультаціями громадяни м.Запоріжжя можуть звернутися до районних управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району, звертає увагу на те, що листи, надіслані на електронну адресу Управління в електронній формі, не є офіційними зверненнями та не підпадають під дію норм Закону України “Про звернення громадян”, зокрема щодо реєстрації та надання відповіді у місячний термін. Інформація, надіслана в електронному вигляді, може бути прийнята до відома. Звернення має бути подане з дотриманням вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян».

Звернутися з письмовим зверненням до Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району відповідно до Закону України “Про звернення громадян” можливо через приймальню громадян Управління (м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд. 14), або надіслати звернення засобами поштового зв’язку за адресою: вул. Лермонтова, буд. 14, м. Запоріжжя, 69035.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *